KONST / Ramar / Tavelram 5908441
nr 590 8441
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 50x68
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:51:47
650 kr
1.000 kr